Toz Akarları ve Yaşam Alanlarının Hijyeninin Doğru Şekilde Yapılması

Günlük kullanıma bağlı olarak halılar, perdeler, koltuklar ve benzeri kullanım eşyaları en hızlı şekilde kirlenen ve dolayısıyla yaşam kalitemizi düşüren eşyalar arasındadır. Tüm bu eşyaların periyodik olarak hijyeninin sağlanması, sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürebilmemiz için ön şart durumundadır. Toz,kir, çeşitli bakteri ve dış etkenler, zaman içerisinde yaşamlarımızın en önemli bölümlerini geçirdiğimiz yaşam alanlarının, sağlıksız koşullar oluşturmasına ve bu duruma paralel olarak yaşam standartlarımızın düşmesine neden olurlar.

Toz akarları olarak ta bilinen mite’ lar, özellikle halı, koltuk, yatak ve benzeri kullanım eşyalarında zaman içerisinde çoğalırlar ve gerekli hijyen standardının düşmesine neden olurlar. Sevimli dostlarımız evcil hayvanların bizlerle birlikte yaşam alanlarında, istemeden de olsa sağlıksız koşulların ortaya çıkmasına neden olur. bu nedenle evcil hayvan beslenen evlerde, hijyen standartlarına daha fazla dikkat edilmesi, periyodik temizliklerin daha sık şekilde yapılması gerekir.

Halı yıkama konusunda üstün bir başarı sergilemekte olan Çiçek halı yıkama fabrikası, her türlü özelliğe sahip halılarınızı kendilerine özel yöntemler kullanarak yıkamaktadır. Sorumlu hizmet anlayışının bir gereği olarak, tüm halılarınızın türlerinin önceden tespit edilmesi için, ücretsiz olarak ekspertiz hizmeti de sunan kuruluşumuz, Maltepe halı yıkama sektörünün öncü kuruluşu olarak hizmet sunmaya devam ediyor. Sunduğumuz diğer hizmetler için lütfen aşağıdaki listemizi inceleyiniz.

Hizmetlerimiz ve Hizmet Bölgelerimiz

Çiçek Halı Yıkama
Altayçeşme Halı Yıkama
Altıntepe Halı Yıkama
Aydınevler Halı Yıkama
Bağlarbaşı Halı Yıkama
Cevizli Halı Yıkama
Fındıklı Halı Yıkama
İdealtepe Halı Yıkama
Küçükyalı Halı Yıkama

Yerinde Halı Yıkama Hizmet Bölgelerimiz

Büyükbakkalköy Yerinde Halı Yıkama
Başıbüyük YerindeHalı Yıkama
Esenkent YerindeHalı Yıkama
Gülsuyu YerindeHalı Yıkama
Gülensu YerindeHalı Yıkama
ZümrütevlerHalı YerindeYıkama

Model Halıların Temizliği ve Bakımı Yaptığımız Çeşitler

Afgan Halı Yıkama
Bünyan Halı Yıkama
El Dokuma Halı Yıkama
İpek Halı Yıkama
Isparta Halı Yıkama
Hereke Halı Yıkama
Ladik Halı Yıkama
Milas Halı Yıkama
Nepal Halı Yıkama
Step Halı Yıkama
Shaggy Halı Yıkama
Uşak Halı Yıkama

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir