Maltepe Halı Yıkama

Halılarda meydana gelen yoğun kirlenme, halının yapısını bozacağı gibi insan sağlığını da tehdit eder. Gün boyunca üzerine basılan halılarda dışarıdan gelen kirler ve mikroplar haricinde, toz partikülleri, yemek kırıntıları, saç telleri, ölü deriler gibi pek çok farklı zararlı etken birikir. Özellikle de halının dokuma kısımlarına kadar ulaşan bu kirler burada katman yapar ve dışarıdan bakıldığında görülmez. Aynı zamanda da elektrikli süpürge ya da bez ile yapılan temizleme işlemleri sadece yüzeysel kapsamla sınırlı kalır ki bu durumda halının dip kısmındaki kirlerin kalmasına neden olur. Zaman içerisinde de kalıplaşan bu kirlerin çıkartılabilmesi için mutlaka profesyonel müdahalelerin gerçekleştirilmesi gerekir. Çiçek Halı Yıkama fabrikası olarak 20 yıllık deneyimimiz ile Maltepe halı yıkama hizmetlerini tüm Maltepe ve çevresine taşıyoruz.

Her zaman en yenilikçi teknolojileri yakından takip ederek, halılarınızın dip kısımlarına kadar hijyen oluşturuyor. Özel ve hassas yıkama gerçekleştiren özel halı yıkama makinalarında özel solüsyon ve halı yıkama şampuanları ile halılarınız için derinlemesine yıkama gerçekleştiriyoruz. Maltepe halı yıkama servisimizde kullandığımız tüm temizlik ürünleri insan sağlığını tehdit edecek kimyasallar içermediği gibi son derece uzun süreli kalıcılık sağlar. Böylelikle yıkanmış halılarınızın, evinize hoş kokular yayması ve ilk günkü doku özelliklerini geri kazanması sağlanır. Çağrı merkezimize yapacağınız başvurularınızda kısa zaman dilimi içerisinde uzman personellerimiz adresinize yönlendirilir. Gelen ekiplerimiz halınızdaki kirlenme veya lekelenme durumuna göre sizlere detaylı bilgi aktarımı yaparak, halılarınızı merkezimize getirir.

Hijyenik Maltepe Halı Yıkama Hizmetleri

Uzman personellerimiz tarafından halınızın türüne (Shaggy, yün vb.) uygun yıkama yöntemlerini belirlemektedir. Maltepe halı yıkama servisimizde halılarınızın türüne en uygun yıkama işlemi için kullanılan malzemelerden, işlem sıralamasına ve hatta su sıcaklıklarına kadar her aşama özel olarak belirlenmektedir. Böylelikle halılarınızın herhangi bir tahribata uğramadan ve özelliğini kaybetmeden tamamen güvenilir şekilde 100% hijyenik duruma getirilmesini sağlıyoruz. Hijyenik ve steril ortamlarda halı kurutma işlemlerimiz doğal tekniklerden yararlanılarak gerçekleştirilmektedir. Böylelikle halılarınızın yıkama sonrası süreçte kesinlikle alerjik etkiler oluşturabilecek ve sağlığı tehdit edebilecek yapıda olmamasını sağlayarak, son derece güvenilir hizmetleri sizlere ulaştırıyoruz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir