Halı yıkama işlemleri herkes tarafından çok eski tarihlerden beri yapılan bir işlem olsa da evde bireysel şekilde yetersiz ve uygun olmayan ekipmanlar ile yapılan yıkama işlemleri sadece yüzeysel yıkama ile sınırlı kalır. İyi ve derinlemesine bir halı yıkama işlemi için mutlaka halının en dip kısmında bulunan dokuma kısımlarına kadar ulaşması gerekliliği bulunmaktadır. Bu sayede hızlı ve kaliteli bir yıkama işleminin gerçekleştirilebilmesi mümkün olur. İyi bir halı yıkama işlemi için sektörde her zaman en yeni teknolojileri kullanan Çiçek Halı Yıkama fabrikası özellikle halıların dokuma özelliklerine zarar vermeden, derinlemesine bir hijyen sağlamaktadır. Özel teknolojik cihazlar yardımı ile cihazların en dip kısımlarına kadar yıkama suyunun erişmesini sağlarken, kesinlikle ipliklerde yıpranmaya ya da dokumalarda açılmaya yol açmaz. Böylelikle en dip kısımlardaki kirler dahi Maltepe halı yıkama merkezindeki hijyenik ortamlarda son derece etkin bir şekilde temizlenir.

Özel Halı Şampuanı ile Halı Yıkama

Her halı tipinin özellikleri ve yıkanması için gereken/uygun temizlik ürünlerinin belirlenmesi noktasında deneyimli olan Maltepe halı yıkama merkezi personelleri son derece hızlı ve kaliteli bir şekilde halılarda derinlemesine temizlik sağlar. Bu aşamada halının tipine ve iplik yapısına uygun olan özel solüsyon ve halı şampuanları ile halı makinesinde yıkama işlemlerini gerçekleştirir. Böylelikle renk atması, tahribat ya da sağlığı tehdit edebilecek kimyasal bileşen etkilerinin kesinlikle halıda bulunmamasını sağlamaktadır. İnsan sağlığını tehdit etmeyecek bu özel temizlik ürünleri ile çok kısa sürelerde derinlemesine yıkama işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Uzman personelleri ile Maltepe bölgesinde 20 yıldır faaliyet gösteren Maltepe halı yıkama merkezi halılarınızı evinizden aldığı gibi yıkama ve kurutma işlemleri sonucunda verilmiş olan randevu tarihi ve saatinde gecikme olmadan adresinize teslim etmektedir. Özel paketleme sistemleri ile kesinlikle halılarınızın nakliyesi sırasında kirlenmesi ya da zarar görmesi gibi durumların yaşanmaması sağlanarak, son derece güvenilir ve kaliteli halı yıkama hizmetlerinden en ekonomik şekilde yararlanabilmenize yardımcı olunmaktadır.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir