16 Tem 2012
Temmuz 16, 2012

Hizmet Farklarımız

0 Yorum
 1. 1
  Doğru İletişim
  Tüketicilerimizin taleplerini en doğru şekilde algılayabilmek ve bu sayede en doğru yöntemi sunabilmek için, alanında eğitim görmüş müşteri temsilcilerimiz müşterilerimizi üstün bir hizmet yaklaşımı anlayışıyla dinlemekle görevlidir.
 2. 2
  Güleryüzlü Yaklaşım
  Hizmet sektöründe faaliyet göstermekte olan kuruluşumuz, tüketicilerimizin taleplerini benzersiz bir uzmanlıkla yerine getirmenin yanı sıra, sunduğu hizmeti müşteri daima haklıdır şiarıyla taçlandırmaktadır. Tüm hizmet sunumlarını güleryüzlü, anlayışlı ve çözüm odaklı olarak gerçekleştirmekte olan kuruluşumuzun personelleri, konuyla ilgili periyodik eğitimlerden geçerek, sürekli olarak çağımızın yeniliklerini Maltepe sakinlerine ulaştırmaktadır.
 3. 3
  Profesyonellik
  Uzun ve başarılı çalışma yıllarına dayanan bilgi birikimi ve tecrübelerini, sürekli olarak gelişmeye devam eden ve aynı oranda beklentilerinde artmasına sebep olan günümüz dünyasının, tüm yeniliklerini eşzamanlı olarak takip ederek eşsiz bir hizmet yaklaşımı oluşturan Çiçek Halı Yıkama Fabrikası, sektöründe öncü olmanın getirdiği sorumluluğun bilinciyle ilkleri sunmaya devam ediyor. Tüm yaşam alanlarının hijyeninin sağlanması ve temizlik ihtiyaçlarını, benzersiz bir teknoloji ve uzmanlıkla sağlayan kuruluşumuz, müşterilerimizi en üst düzeyde memnun etmek amacıyla hizmet sunmaktadır.
 4. 4
  Hızlı Sonuç
  Tarafımıza ulaşan tüm hizmet talepleri, en kısa süre içerisinde cevaplanarak gerekli ekspertiz ve servis hizmeti sağlanmaktadır. Hava koşulları ve hizmet talebine bağlı olarak en kısa süre içerisinde sunulan hizmetin sonuca kavuşturulması amacıyla, kuruluşumuz farklı birimleriyle profesyonel bir hizmet prensibi benimsemiştir.
 5. 5
  Çağımızın Standartlarında Hizmet Sunumu
  Hizmet Talepleriniz için

  Yaşam alanlarının hijyenlerinin sağlanması konusundaki tüm soru, öneri ve hizmet taleplerinizi tarafımıza istediğiniz zaman iletebilmeniz için hazırladığımız hizmet talep formumuza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tarafımıza ulaşan tüm talepleriniz en kısa süre içerisinde yanıtlanacaktır.