Biz kimiz

Çiçek Halı Yıkama Fabrikası

Çeşitli şekiller ve konumlarda halı yıkama sektöründe uzun yıllardır hizmet sunmakta olan Çiçek Halı Yıkama Fabrikası, bu uzun ve başarılı hizmet yılları boyunca edindiği geniş birikim ve deneyimlerini, çağımızın sürekli olarak gelişmeye devam eden dünyasının yeni koşulları ve teknolojik olanaklarıyla harmanlayarak eşsiz bir hizmet yaklaşımı geliştirmiştir. Sektöründe öncü konumda olduğunun bilinciyle hizmet yaklaşımını, yapılanmasını, teknolojik yapılanmasını ve yanı sıra çağımıza özel olarak ortaya çıkan yeni ihtiyaç türlerine ürettiği özel çözümlerle, tüketici memnuniyetini en üst düzeyde sağlamaya odaklandığı bir vizyona sahiptir.

Maltepe Halı Yıkama ihtiyaçlarına günümüzün artan beklentilerine en iyi yanıtı verebilen kuruluşu olan Çiçek Halı Yıkama fabrikası, her gün ve her saat olmak üzere çağrı merkezimiz veya web sitemiz aracılığıyla tarafımıza ilettiğiniz hizmet taleplerini en kısa süre içerisinde yanıtlayabilmektedir. Amacına özel olarak geliştirilmiş ve son teknolojiye sahip makinelerle el değmeden yıkanmakta olan tüm halılarınız, beklentilerinizin üzerinde bir hizmet kalitesiyle adresinizden alınarak, adresinize teslim edilmektedir.

Dokunma özellikleri ve kullanılan malzemeler nedeniyle çok geniş bir perspektife sahip olan halılar, farklı yıkama yöntemleri, farklı hijyen malzemeleri ve kurutma yöntemleri kullanılarak temizlenmelidir. Özelliklerine uygun bir şekilde hijyeni sağlanmamış halılar, hem kullanım ömürlerinin azalması ve hem de doğru hijyen standartlarına ulaşmaması gibi olumsuzluklar ortaya koyar. Bu nedenle tüm halılarınızın yıkanmadan önce uzmanlarımız tarafından ekspertize tabii tutulması ve halıların dokuma özellikleri ile dokunan malzemenin doğru bir şekilde tespit edilmesi sağlanır ve sonuca göre en uygun yıkama yöntemi kullanılarak, halılarınızın herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmadan temizlenmesi sağlanır.